Červen 2011

Wizards of Waverly Place, Info

30. června 2011 v 13:39 | Posted by Anne*
Seriál se soustředí na rodinu Russových, která zahrnuje Alex, jejího staršího bratra Justina a jejich mladšího bratra Maxe; Alexina nejlepší kamarádka Harper také patří do dějové linky. Tři sourozenci jsou kouzelníci a žijí společně se svým Italsko-Americkým otcem Jerrym, který je sám bývalým kouzelníkem a jejich Mexicko-Americkou matkou Theresou. Dětem není povoleno používat kouzla bez dozoru a pouze jeden z nich bude mít magické schopnosti, až budou dospělí a to bude rozhodnuto v kouzelnickém utkání. Jejich otec Jerry vyhrál tuto soutěž, ale předal své schopnosti jeho bratrovi, aby se mohl oženit s jejich matkou Theresou, která je smrtelníkem, protože kouzelník nemá dovoleno oženit se se smrtelníkem. Alex se občas dostává do potíží při používání magických schopností, Justin vždy přesvědčuje Alex, aby nedělala ještě více problémů, než ve kterých již je a učí se lekce a mravy, které se vztahují ke kamarádům, rodině a škole.

BRIDGIT: Juliette
EPIZODY: Serie 2.
26. Kouzelníci vs. Upíři:
Alex objeví nedaleko Stanice novou restauraci a tak se Justin vydá na výzvědy. Setká se zde s dcerou majitelů, se kterou si okamžitě padnou do oka. Ovšem jejich lásce není přáno. Max se rozhodl celé letní prázdniny trénovat imitaci slavných amerických komiků.

27. Kouzelníci vs. Upíři: Samé chutné kousky:
Theresa si díky Juliet uvědomí jak špatně se stravovali a rozhodne se zahájit zdravý režim pro celou rodinu. Max není zvyklý jíst pouze zeleninu a tak chce její chuť pomocí kouzel vylepšit, ale kouzla opět poplete a dýně vyroste do obřích rozměrů a tak se v ní Max na čas zabydlí. Alex nevyhovuje nový režim, který její matka zavedla a jde za rodiči Juliet. Tam se ovšem dozví, že Juliet je upírkou a chce, aby její rodiče jedli zdravě, aby mohla sát zdravější krev.

28. Kouzelníci vs. Upíři: Rande snů:
Alex se pomocí kouzelné helmy na sny vkrádá Deanovi do snů. Dean se vrací, ale randění s ním není podle Alexiných představ a chce se s ním rozejít. Ovšem nechce ho ranit a tak ze sebe pomocí kouzel udělá šeredu, aby se Deanovi znelíbila. Juliet odjíždí s rodiči na dovolenou a chce, aby s nimi jel Justin. Max má problém s prodavačkou párků.

29. Kouzelníci & Upíři vs. Zombie:
Justin chce Juliet pozvat na ples, jehož motem je Nejlepší večer ze všech. Alex je z plesu nadšená, protože má příležitost uspořádat antiples. Max byl vybrán pro vyzkoušení kouzelnického prstenu Žádné strachy. Alex poprosí Maxe, zda-li by mohl roznést pozvánky na ples, ale omylem je pošle skutečným zombie, kteří dorazí na Alexin ples. Harper nemá odvahu pozvat Zeka na ples a tak použije Maxův kouzelnický prsten Žádné strachy.

3. série:
4. Tři příšery:
Justin obrdží hlášení, že se ve Waverly Place potulují tři příšery. Jde je hrdě lovit, ale stále se mu je nedaří polapit, ovšem jen do chvíle než jeho přístroj na lovení příšer začně děsivě pípat před jeho přítelkyní Juliet. Justinovi záhy dojde, že ony tři příšery jsou vlastně Juliet a její rodina, jakožto upíři. Než přijedou profesionální lovci příšer, musí Justin sehnat jiné tři příšery, aby nepřišel o svou milou.

5. Noc v muzeu:
Ve městě se potuluje mumie. Justin coby profesionální lovec příšer dostane za úkol ji zneškodnit. Najde ji v muzeu, ale omylem s Juliet vstoupí do vitríny, která se za nimi zavře. Marně se pokoušejí dostat ven. Juliet se však brzy vzdává, protože jsou uvězněni pod velkým střešním oknem, chce si užít poslední chvilky s Justinem, než ráno vyjde slunce a sežehne ji. Justin s Julietiným rozhodnutím nesouhlasí a hledá řešení. Mezitím se Svědomí odpoutá od Maxe a Alex se učí nová kouzla, aby nezůstala pozadu.

9.-10. Kouzelníci vs. Vlkodlaci:
Alex a Mason se vydají do Transilvánie, kde naleznou náhrdelník pravé lásky. Náhrdelník se rozsvítí při pravé lásce. Alexin náhrdelník se rozsvítí, ovšem Mason je učarován Juliette a vyzná ji lásku před Alex. Ta má nyní zlomené srdce a odmítá Masonovi odpustit. Jediným způsobem, jak zjistit zda Mason Alex skutečně miluje je najít náhrdelník pravé lásky. Justin se setkává s Juliette a Max touží poznat život vlkodlaků.

27. Musíš jít dál:
Justin se stále nedokáže vyrovnat se ztrátou své milované Juliet. Vše mu ji připomíná a jelikož se Harper nemůže dívat na Justinovo trápení dostane ďábelský nápad. S pomoci Alex se přemění na Juliet, aby se s ním rozloučila donutila ho jít dál. Harper však nedokáže udržet tajemství a Justin zanedlouho odhalí pravdu.

J.O.N.A.S, Download

30. června 2011 v 13:22 | Posted by Anne*
EN > TADY
CZ > TADY

J.O.N.A.S, Full Episode "Wrong Song", CZ

30. června 2011 v 13:18 | Posted by Anne*

J.O.N.A.S, Full Episode "Wrong Song", EN

30. června 2011 v 13:14 | Posted by Anne*

J.O.N.A.S, Movie Stills

30. června 2011 v 10:10 | Posted by Anne*

J.O.N.A.S, Info

30. června 2011 v 10:05 | Posted by Anne*
Bratři Kevin, Joe a Nick tvoří úspěšnou hudební skupinu. I přesto se snaží žít "normální" život. Nejstarší z bratrů Kevin si uvědomuje strasti dospívání a řeší odmítnutí z několika vysokých škol. Joe už nechce stát ve stínu svých bratrů a sní o sólové kariéře a Nick se musí vyrovnat s problémy dospívání, hlavně co se týče dívek.

BRIDGIT: Penny
EPIZODA: 1. Nesprávná píseň (Wrong Song):
Bratři Kevin, Joe a Nick tvoří úspěšnou hudební skupinu jménem Lucas Brothers. I přesto se snaží žít "normální" život. Nejstarší z bratrů Kevin si uvědomuje strasti dospívání a řeší odmítnutí z několika vysokých škol. Joe už nechce stát ve stínu svých bratrů a sní o sólové kariéře a Nick se musí vyrovnat s problémy dospívání, hlavně co se týče dívek.

Lemonade Mouth, Soundtrack download

30. června 2011 v 10:01 | Posted by Anne*

Lemonade Mouth, Download

30. června 2011 v 9:58 | Posted by Anne*
EN > TADY
CZ > TADY

Lemonade Mouth, Soundrack trailer

30. června 2011 v 9:56 | Posted by Anne*

Lemonade Mouth, Trailer

30. června 2011 v 9:55 | Posted by Anne*